PODZIEL SIĘ

Ślub i następujące po nim wesele to spore wydarzenie w życiu narzeczonych. Organizacji towarzyszy duża radość, oczekiwanie na ten upragniony dzień ale i stres związany z przygotowaniami i związanymi z nimi kosztami jakie młodzi i rodzina muszą ponieść.  Nie jest zaskoczeniem, iż zorganizowanie ślubu i wesela jest bardzo drogie i to nie tylko jeśli mamy wygórowane marzenia.  Niejedna z Par Młodych staje przed wyzwaniem jak zorganizować ten najpiękniejszy dzień i nie zbankrutować przy tym.

Obniżenie kosztów jest możliwe, trzeba tylko zrobić to z głową tak żeby nie obniżyć również jakości uroczystości.

Zacznijmy od wyboru dnia ślubu. Podobno jest jakiś przesąd, który mówi że nie może to być inny dzień tygodnia niż sobota. Jeśli jednak Młoda Para nie wierzy w takie przesądy może w znacznym stopniu zredukować cenę. Wiele lokali oferuję obniżone ceny w dniach innych niż weekendowe a i mniej policzy nam w takie dni zespół czy wynajęty wodzirej na wesele Warszawa. Stolica przykładowo słynie z tego, że jest najdroższym miastem na organizację wesel i właśnie tam najwięcej ślubów zawieranych jest miedzy poniedziałkiem a piątkiem, zapewne ze względu na niższe koszta. Zaplanowanie ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem i poinformowanie o nim znajomych pozwoli każdemu na dopasowanie swoich planów do tej niestandardowej daty.

Doskonałym pomysłem, który pomógłby zmniejszyć cenę ślubu, jest zrezygnowanie z wynajęcia samochodu, który miałby zawieźć nas do ślubu. Warto rozejrzeć się wśród rodziny i znajomych, być może ktoś ma elegancki, oryginalny lub po prostu odpowiedni pojazd i mógłby wyświadczyć nam przysługę pożyczając go na parę godzin w ten wyjątkowy dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here