PODZIEL SIĘ

Biel i czerń to klasyka ponadczasowych aranżacji wnętrz. Te dwa kolory idealnie dopasowują się do każdego wnętrza, w zależności od preferencji. Kinkiet w kolorze głębokiej czerni sprawdzi się zarówno w eleganckich salonach, nowoczesnych sypialniach czy nawet w klasycznej łazience. Decydującą cechą kinkietu będzie jego styl oraz rola, którą będzie pełnił w danym wnętrzu. Pełen wachlarz możliwości prezentuje sklep z oświetleniem GRALUX https://www.strefalamp.pl/kinkiet-czarny.

Kinkiet czarny do sypialni

W sypialni kinkiet może pełnić dwie role: po pierwsze może spełniać rolę światła bocznego, które swoim stłumionym blaskiem stworzy w pomieszczeniu aurę spokoju i relaksu. Taki kinkiet warto umieścić w kącie pokoju, aby światła docierało do łóżka jedynie w stopniu minimalnym. Drugą rolą kinkietu jest oświetlanie danego punktu w pomieszczeniu. Najczęściej taka mała lampka czy kinkiet, wyposażone w możliwość regulacji kąta padania światła, zawieszone są nad łóżkiem lub biurkiem. Dzięki punktowym lampkom, podczas gdy jedna osoba śpi, druga może spokojnie cieszyć się lekturą ulubionej książki. Kinkiet czarny wtopi się w ciemność sypialni, a w dzień będzie stanowił mocny akcent w otaczającej przestrzeni.

Nowoczesny czy klasyczny

Klasyczne kinkiety przyjmują kształt walca lub rozkloszowanego stożka z uciętym wierzchołkiem. Materiał, z którego jest wykonany abażur kinkietu, ma za zadanie osłonić żarówkę, wyprowadzając światło dołem lub górą lampy. Kinkiet czarny z reguły pochłania jeszcze więcej światła, co pozwala na precyzyjniejsze ustawienie oświetlenia. Kinkiety nowoczesne mają możliwość ustawienia kąta padania światła, a to dzięki obecności ruchomych elementów, które z łatwością można wyregulować. Możliwość dostosowania oświetlenia do indywidualnego zapotrzebowania i preferencji ułatwi życie. Mała lampka punktowa wyposażona w giętki wężyk świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy jedna osoba chce spać, a druga czytać książkę lub wypełniać krzyżówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here