PODZIEL SIĘ

Poranna kawa, wieczorny film we dwoje, spotkanie z przyjaciółmi? Niewiele ci potrzeba, by spędzić ten czas z przyjemnością i komfortowo. Jeden mały stolik może spełniać wiele pożytecznych funkcji. Nie rezygnuj z niego.

Wiele osób zastanawia się nad stolikiem, który nie będzie zawadzał podczas codziennego życia. Niektórzy z niego rezygnują z braku miejsca, inni nie znaleźli idealnej koncepcji, a jeszcze inni nie zastanawiali się nad tym. Najwyższy czas zmienić wady w zalety, a tych małemu stolikowi nie brakuje. Oto kilka ciekawych propozycji, na które powinieneś się skusić i uzupełnić nim wnętrze swojego salonu.

Stolik kawowy

Tradycyjny i powszechny stolik kawowy przypomina miniaturę stołu. Jest najchętniej wykorzystywanym elementem salonu, choć jego funkcjonalność ogranicza się jedynie do serwowania przekąsek czy napojów. Nie ujmuje to jednak jego funkcjonalności. Takiego stolika nie sposób zagracić zbędnymi rzeczami. Jeden blat ogranicza gromadzenie przedmiotów, co ułatwia utrzymanie jego przestrzeni w nieskazitelnym ładzie. Grube stabilne nóżki stolika zwiększają jego udźwig. Jest niezwykle bezpieczny w towarzystwie małych dzieci.

Ława kawowa

Innym rodzajem małego stolika jest ława. Występuje w różnorodnych formach i kształtach. Jej główną zaletą jest oczywiście funkcjonalność. Oprócz blatu, z którego możemy korzystać zgodnie z przeznaczeniem ma także przegródki czy półki, dzięki którym łatwiej utrzymać porządek. W takiej przegródce możemy schować książki, gazety, drobne przedmioty, piloty, czy inne rzeczy, które chcielibyśmy mieć zawsze pod ręką.

Stolik kawowy na kółkach

Znakomitą opcją i niezwykle funkcjonalną jest zakup stolika z kółkami. Kółka oczywiście posiadają specjalne blokady, które uniemożliwiają jego przesunięcie, ale po odblokowaniu z łatwością i bez noszenia możemy zmieniać mu dowolnie miejsce. Jest to szczególnie istotne, gdy salon jest zarówno sypialnią i nie chcemy każdego ranka i wieczora przestawiać ciężkiego, choć niewielkiego mebla. Bez obaw, takie kółka tworzone są z bezpiecznego dla podłóg surowca. Nie porysują ich i nie zniszczą.

Tani, ładny i praktyczny

Taki właśnie powinien być stolik do salonu. Nieważne czy gustujesz w bieli, czy stawiasz na wenge. Nieważne, czy lubisz tradycje, czy nowoczesność. Ważne, że wszystkie z nich z łatwością zakupisz w wielu sklepach. Jeśli zależy ci na jakości, ale i cenie to koniecznie sprawdź również ofertę sklepu internetowego Akord Meble. Tam znajdziesz pokaźną ilość stolików kawowych w znakomitej cenie.

Zapoznaj się z ofertą stolików kawowych na http://sklep.akord.net.pl/34-lawy-i-stoliki-kawowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here