PODZIEL SIĘ

Jak skutecznie zadbać o czystość podłóg, nie poświęcając jednocześnie temu zajęciu zbyt wiele czasu i wysiłku? Optymalnym rozwiązaniem jest bioniczny mop marki Hizero, który nazwano drugą rewolucją w sprzątaniu powierzchni. Nowoczesny design i wysoka efektywność powodują, że ten luksusowy sprzęt AGD powinien znaleźć swoje miejsce w każdym domu.

Zalety mopa bionicznego Hizero


Hizero Bionic Mop jest urządzeniem, które zastępuje jednocześnie odkurzacz i tradycyjne mopy do mycia podłóg. Zbiera z nich bowiem rozlane płyny i suche zanieczyszczenia, a to wszystko dzięki zastosowaniu obracającego się w trakcie przesuwania mopa wałka polimerowego, który absorbuje zanieczyszczenia. Takie rozwiązanie zostało zainspirowane zachowaniem zwierząt zlizujących z podłogi rozlane lub rozsypane przysmaki. Po usunięciu zanieczyszczeń tym samym mopem Hizero, wyłącznie z użyciem letniej wody, myjemy powierzchnie takie jak terakota, parkiet czy panele. Wszystkie zebrane odpady trafiają do osobnego pojemnika, dzięki czemu woda używana do mycia podłogi jest zawsze czysta, w przeciwieństwie do wody w wiadrze używanym do tradycyjnych mopów. Tylko jeśli chcemy usunąć z podłogi większe zanieczyszczenia, uzyskać połysk powierzchni lub przyjemny zapach świeżości, możemy dodać do wody w pojemniku mopa odrobinę specjalnego płynu do mycia, także marki Hizero.

Wygodne rozwiązania z myślą o użytkownikach

Jednym z największych problemów przy odkurzaniu był zazwyczaj plączący się kabel zasilania, który okazywał się zawsze za krótki, w związku z czym traciliśmy czas na przełączanie go do innych gniazdek elektrycznych. Bateria litowo-jonowa w mopie Hizero umożliwia swobodne przesuwanie go, nawet do dalszych pomieszczeń, po zakończeniu pracy ładowana jest w stacji dokującej, a jej pojemność pozwala na 80 minut nieprzerwanej pracy, co umożliwia wyczyszczenie nawet ok. 150 mkw powierzchni. Samo ładowanie trwa 4 godziny, a dodatkową zaletą mopa, którą docenią z pewnością rodzice małych dzieci, jest jego wyjątkowo cicha praca. Spokojnie można więc usunąć zanieczyszczenia z podłogi w trakcie jednej z drzemek, które potrafią sobie ucinać w ciągu dnia maluchy. Po przebudzeniu będą mogły bezpiecznie bawić się na sterylnie czystej podłodze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here