PODZIEL SIĘ

… CZYLI MOŻLIWOŚCI WSPÓŁCZESNEJ DRUKARNI

Słyszysz – drukarnia, myślisz – książka. Nic bardziej mylnego.

Dzisiejszy druk ma znacznie szerszy wymiar. Zamykanie definicji słowa drukarnia do zakładu produkującego czasopisma i książki to ogromne pomniejszenie możliwości, jakimi dysponuje współczesna drukarnia.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE, CZYLI WIĘCEJ NIŻ PROFESJONALIZM

To co daje możliwości realizowania najbardziej wymagających projektów to sięganie po najnowocześniejsze technologie. Jakość towarów i usług jest bezpośrednim wynikiem nieustannego wprowadzania na rynek nowych urządzeń. Śledzenie rozwoju rynku poligraficznego i podążanie za zmianami technologicznymi powoduje, że drukarnia realizuje wysokie standardy i spełnia coraz większe potrzeby klienta.

NIE TYLKO OPRAWY, CZYLI SZEROKO ROZUMIANE USŁUGI INTROLIGATORSKIE

Niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszą się usługi introligatorskie. To wszelkiego rodzaju działania (falcowanie, sztancowanie, bigowanie), efektem których jest stworzenie oprawy druku. Rozwój technologii sprzyja ciągłemu wzrostowi poziomu realizowanych usług. Dzisiejsze oprawy introligatorskie zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Jednak w zakresie usług introligatorskich znajduje się nie tylko oprawa. Znaczna część działalności to tworzenie materiałów reklamowych i dekoracyjnych, kalendarzy, broszur, teczek, albumów, a nawet opakowań ozdobnych.

ZAPREZENTUJ SIĘ Z KLASĄ, CZYLI SEGREGATORY REKLAMOWE

Tendencja popularyzowania firmy stała się motorem rozwoju obszaru produktów reklamowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się segregatory reklamowe. Dają one szerokie możliwości twórczego i niesztampowego zaprezentowania wizerunku firmy w bardzo elegancki sposób. Wyrazistość obrazu, szeroki zakres barw, wysokiej jakości materiały powodują, że coraz więcej firm sięga po segregatory reklamowe.

PRODUKTY I USŁUGI POLIGRAFICZNE, CZYLI RAGUS.PL

Liczne produkty i usługi poligraficzne oferuje ragus.

Usługi introligatorskie, segregatory reklamowe to zaledwie maleńki fragment proponowanych usług. Firma oferuje szerokie wsparcie w prezentowaniu marki. Najwyższej jakości produkty podniosą prestiż Twojej firmy, a profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta sprawi, że osiągniesz założony cel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here