PODZIEL SIĘ

Wbrew temu co sądzi wiele osób, to podróżowanie z małym dzieckiem nie musi być trudne. Wakacje nad morzem czy weekend w górach. Każdy z takich wypadów będzie łatwiejszy do zorganizowania, jeśli dziecko otrzyma łóżeczko turystyczne Lionelo Sven. Takie przenośne łóżeczko to same zalety. Postaramy się je przedstawić na przykładzie tego właśnie modelu.

Niewielka waga

Łóżeczko turystyczne Lionelo Sven jest składane i waży zaledwie kilka kilogramów. W kilka minut można go rozłożyć do postaci pełnowymiarowego oraz w pełni funkcjonalnego łóżeczka dla dziecka. Przeznaczone jest dla dzieci o wadze nie przekraczającej 15 kg, dzięki czemu sprawdzi się w przypadku każdego dziecka do 3 roku życia.

Funkcjonalność

Łóżeczko turystyczne zostało zaprojektowane i skonstruowane w taki sposób, aby mogło służyć w każdych warunkach – również terenowych, na przykład na kempingu. Z ważniejszych rzeczy będących na wyposażeniu, warto wymienić zdejmowany baldachim zapewniający dziecku cień, obecność wytrzymałego przewijaka z pasami bezpieczeństwa, a także coś konkretnie dla dziecka, czyli wbudowane melodie i światełka, skupiające na sobie całą jego uwagę. Łóżeczko jest również wyposażone w funkcję kołyski, dzięki czemu usypianie dziecka wymaga od rodziców znacznie mniej sił oraz czasu. Producenci nie zapomnieli również o wygodzie dla rodziców i zamocowali do wózka ruchome kółeczka. Dzięki nim, łatwo można zmieniać miejsce położenia wózka na każdym rodzaju twardej nawierzchni.

Łożeczka turystyczne Lionelo Sven

Prosty montaż

Łóżeczko może być złożone w całość w kilka minut i to przez jedną osobę. Dołączony do zestawu materac może zostać zamocowany na dwóch wysokościach, co ma duże znaczenie dla ochrony kręgosłupa rodziców. Mniejsze dzieci można umieścić na wyższej wysokości, dzięki czemu nie będzie konieczne zbyt mocne nachylanie się nad łóżeczkiem.

Gratisy
Kupując prezentowane łóżeczko turystyczne Lionelo Sven w sklepie internetowym techsat24.pl, każdy klient otrzyma zestaw ciekawych gratisów. Wśród nich znajdą się maskotki, zabawki interaktywne, przybornik i wiele innych przedmiotów, koniecznych dla każdego małego dziecka.

źródło: Sklep internetowy Techsat24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here