PODZIEL SIĘ

Uprawianie sportów wodnych to jeden z najlepszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu na Mazurach. Tutejsza okolica jest doskonała ku temu, aby oddać się pasji pływania jachtem czy jeżdżenia motorówką, dlatego porty na Mazurach są zawsze świetnie przygotowane na przybycie pasjonatów jezior. Właśnie dla takich zapalonych miłośników sportów wodnych przygotowaliśmy naszą ofertę, jaką jest port na jeziorze Bełdany, który znajduje się tuż przy naszym obiekcie. Jest on dostosowany do przyjęcia aż 30-stu jachtów. Wszyscy ci którzy zdecydują się w nim zacumować, mogą korzystać ze źródła wody pitnej, węzła sanitarnego w postaci łazienek i toalet oraz z dostępu do infrastruktury naszego hotelu. Nie zabraknie w nim atrakcji dla tych, którzy chcieliby zregenerować siły przed kolejną wodną wyprawą. W naszym hotelu działają dwie restauracje – Tawerna oraz Malinka, a do tego klub, kręgielnia oraz dyskoteka. To najlepszy sposób na to, by swoją pasję połączyć z odrobiną zabawy!

Co jeszcze jesteśmy w stanie zaoferować?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że będąc pasjonatem sportów wodnych, wcale nie trzeba kupować i posiadać sprzętu, jaki jest potrzebny do uprawiania tego rodzaju aktywności. Dlatego w naszym obiekcie stworzyliśmy w pełni profesjonalną wypożyczalnię sprzętu wodnego. Nasi goście znajdą w niej żaglówki, kajaki, rowery wodne oraz łodzie wiosłowe. Pracujący w naszym obiekcie doświadczony bosman może w każdej chwili służyć Państwu odpowiednią radą w sprawie naprawy czy reperacji uszkodzonego sprzętu. Slip jest udostępniamy po wcześniejszym zadeklarowaniu chęc i na skorzystania z niego oraz po ustaleniu niezbędnych szczegółów.

Co możemy dla Ciebie zorganizować?

Równie chętnie podejmujemy się organizacji wszelkiego rodzaju kursów sterników. Wybór naszego portu jest polecany również tym, którzy szukają sposobu na zorganizowanie ciekawej i atrakcyjnej formy integracji pracowników. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie zorganizować na przykład regaty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego obiektu, który znajduje się koło miejscowości Ruciane Nida na Mazurach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here