PODZIEL SIĘ

Właśnie rozpoczęłaś odliczanie do swojego wielkiego dnia. Niemalże wszystko dopięte jest na ostatni guzik – sala weselna gotowa, suknia i garnitur dla ukochanego również, zespół muzyczny wybrany, podobnie jak menu. Kompletnie nie masz jednak pomysłu na to, jak podziękować świadkom, tego wyjątkowego wydarzenia jakim bez wątpienia jest ślub. Jako, że są to najbliższe Twojemu sercu osoby, zasługują na specjalne podziękowanie.

Nie masz czasu ani środków, aby skorzystać z usług profesjonalnego doradcy weddingowego, dlatego sięgasz po Internet, a ten pęka w szwach od pomysłów na oryginalny sposób podziękowania dla gości. Bardzo popularne są obecne różnego rodzaju słodkości, które Państwo młodzi podarują swoim gościom, świadkom oraz rodzicom.

Sprawdzą się tu zarówno klasyczne podziękowania w formie cukierków, ale także podziękowania dla gości w formie wiadomości, w całości wykonanej z wysokiej jakości belgijskiej czekolady. Aby dodać mu uroku, telegram można przyozdobić czekoladkami z weselnym nadrukiem.

Coraz większą popularnością cieszą się te osobiste, personalizowane prezenty. Właśnie taka wiadomość, jest doskonałym przykładem jak prosto i zwięźle pokazać bliskim, jak dużo dla nas znaczą. Treść telegramu może zostać stworzona przez nas samych. Możemy również zdecydować się na gotowy telegram ślubny, który w połączeniu ze ślubną kopertą, stworzy duet idealny. Twoi goście z pewnością na długo zapamiętają tak osobisty i wyjątkowy prezent.

Oprócz wyjątkowego smaku czy nietuzinkowej prezentacji, istotny jest również koszt naszego prezentu, który w przypadku telegramu ślubnego jest relatywnie niski w stosunku do jakości, co sprawia, że nawet jeśli nasz budżet nie będzie zbyt wysoki, będziemy sobie mogli na niego pozwolić.

Warto wspomnieć, że koperta, w której nasi umieszczone będą podziękowania dla gości weselnych, po uroczystości może posłużyć im jako pudełko do przechowywania pamiątek z naszego ślubu, takich jak zdjęcia.  Wszystko to sprawi, że chwile spędzone razem, na zawsze zapadną w ich pamięci.

Warto szukać i korzystać z ogólnodostępnych inspiracji, ale nie należy jednak zapominać o najważniejszym – ślub jest pamiątką na całe życie i powinien być w “naszym” stylu. Niezależnie od panujących trendów, to właśnie Młodej Parze powinien podobać się najbardziej. Wówczas każdy gość odczuje tę magiczną, słodką atmosferę i będzie zachwycony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here