PODZIEL SIĘ

Od jakiegoś czasu nową formą dekoracji ścian są zdjęcia na szkle i panele szklane. Panele szklane do kuchni pasują najlepiej i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Zawsze łatwo można takie panele wyczyścić, przetrzeć wilgotną szmatką. Zdjęcia mogą być także robione na szkle akrylowym, oznacza to, że wydruk jakiejś fotografii podklejamy na płycie akrylowej. Zdjęcia jak najbardziej personifikują nasze pomieszczenia, a dodatkowo duże ładne zdjęcia na szkle powodują, że salon czy nasza sypialnią są ładnie udekorowane.

Zdjęcia podkleja się na płycie akrylowej o grubości 5 lub 10 mm, boki pozostawia się przeźroczyste, po oprawieniu takiego zdjęcia stwarza ono wrażenie zdjęcia trójwymiarowego. Zdjęcia na szkle długo pozostają trwałe, ponieważ są odporne na UV. Moda drukowania zdjęć na szkle spowodowała, że szkło nie jest już tak surowe. Decydując się na wprowadzenie szkła do naszych powierzchni wprowadzamy ładne i bliskie naszemu sercu dekoracje. Design naszego domu czy naszego mieszkania staje się nam bliski a zarazem pomieszczenia są w bardzo nowoczesnym stylu. Panele szklane do kuchni to ostatnio bardzo modny i nowatorski sposób na dekorowanie naszych kuchni.

Obrazy na panelach są przeróżne, bardzo kolorowe i zawsze niezwykle ciekawe. Oprócz tego, gdy umieścimy takie panele przy umywalce łatwo potem możemy je wyczyścić lub wytrzeć. Szkło jest hartowane, odporne na UV i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Panele szklane możemy umieścić także w łazience lub w salonie lub innych pokojach. Jest bardzo duży wybór przeróżnych propozycji graficznych, które sami dobierzemy według swego gustu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here