PODZIEL SIĘ

Wszyscy młodzi rodzice po pojawieniu się w ich rodzinach małego dziecka pragną go pięknie i kolorowo ubierać. Jeszcze przed porodem kupowane są śliczne ubranka. Jedne nowe, drugie pożyczane od sióstr, przyjaciółek, a inne kupowane w sklepach z używaną odzieżą. Czy kupowaniu ubrań dla maleńkich dzieci w second hand’ach to błąd? Wielu rodziców tak uważa. Ale czy jest się, czego obawiać? Rodzice, którzy od lat kupują w tych sklepach swoim bobasom ubranka oraz sprzedawcy i właściciele ciucholandów zapewniają, że ich asortyment jest całkowicie bezpieczny dla wszystkich również maleńkich dzieci. Przed sprzedażą są odpowiednio prane i dezynfekowane. Nie ma żadnych zagrożeń jakichkolwiek podrażnień maleńkich, delikatnych ciałek.

Niektórzy rodzice obawiają się również tego, że w sklepach z odzieżą używaną nie ma kolorowych ubranek, bo są już sprane, że ubranka są poplamione, bo … wiadomo jak to dzieci. Nic bardziej błędnego. Ubranka nawet nieco sprane zazwyczaj ciągle wyglądają ślicznie. Przed dopuszczeniem do sprzedaży ubrania przechodzą selekcje. Poplamione i potargane, z widocznymi wadami są od razu odrzucane i niedopuszczane do sprzedaży.

Nie modne. To kolejny argument żeby nie kupować ubranek dla dzieci w ciucholandach. I kolejna nieprawda. W second hand’ach znaleźć można ubrania z postaciami aktualnych bajek, gier czy z innymi motywami. Warto zabrać większe dziecko na zakupy. Wśród szeregu wieszaków znajdzie na pewno koszulkę z ulubionym piłkarzem czy najmodniejsze obecnie dżinsy.

Jedną z firm oferująca import odzieży używanej z zagranicy jest Amerskład. Przedsiębiorstwo to oferuje sprzedaż detaliczną oraz hurtową na terenie Polski i nie tylko. Wśród bogatej oferty Amerskładu znajdują się również ubrania dla dzieci w kilku kategoriach. Wśród nich znajdują się eleganckie, codzienne i sportowe rzeczy. Nadają się dla dzieci w różnym wieku od najmniejszych bobasów po nastolatków. Wśród tego asortymentu znajdują się ubrania na wszystkie pory roku. W dobrym ciucholandzie można ubrać każde dziecko.

1 KOMENTARZ

  1. Wybrałam artystyczne nadruki na parasolach i jestem bardzo zadowolona. Kiedy dotarł do mnie wybrany parasol to była zaskoczona. Na zdjęciach wyglądał bardzo dobrze, ale w rzeczywistości było jeszcze lepiej. Na pewno wybiórkę dla siebie jeszcze jeden upatrzony model. Lubię to, co kolorowe i żywe, dlatego taka kolekcja jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here