PODZIEL SIĘ

Gdy przeprowadzamy się do zupełnie nowego lokalu, od razu zaczynamy go projektować, bo to przecież w nim będziemy później prowadzić całe swoje życie. Od podstaw musimy więc wszystko zaplanować, co oczywiście nie jest proste. Aranżacja wnętrz bywa bowiem skomplikowana, ale nawet jeśli się nią nie interesujemy, jesteśmy w stanie samodzielnie zaprojektować wnętrze mieszkania. Zobaczmy, jak to zrobimy.

„Najpierw zapoznajmy się z różnymi stylami architektonicznymi, które wykorzystuje się właśnie w architekturze wnętrz. Poczytajmy o nich, bo na informacje o tych stylach natrafimy w sieci, gazetach oraz książkach. Przypatrzmy się dokładnie różnym trendom, próbując ustalić, które z nich najbardziej trafiają nasz w gust.” – podpowiada ekspert od aranżacji mieszkań z firmy Orange Studio.

Przykładowo, jeśli jesteśmy miłośnikami wszystkiego, co standardowe, spodoba nam się styl klasyczny, bo ten nowoczesny będzie dla nas zbyt pretensjonalny. A gdy uda nam się ustalić już motyw przewodni, najgorszą część będziemy mieć już za sobą, bo teraz bez problemu zdołamy stworzyć projekt mieszkania. Rysując lokal, zaznaczmy w nim poszczególne pomieszczenia i po kolei ustalajmy, co będzie się w nich znajdować. Zawsze zaczynajmy od rzeczy najważniejszych, przechodząc do tych zbędnych – dekoracji, ozdób i innych akcesoriów. Jeśli wszystko po kolei zaplanujemy, nasz projekt będzie wprost doskonały.

Czerpmy więc radość z tego, że możemy samodzielnie zaprojektować swoje nowe mieszkanie. Taka okazja może nam się zbyt szybko nie powtórzyć, więc wykorzystajmy ją jak najlepiej i tak zaprojektujmy swój nowy dom, aby od razu nam się on spodobał. Oczywiście później w każdej chwili będziemy mogli go zmienić, więc tym się nie martwmy. Aranżację zawsze można całkowicie odmienić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here