PODZIEL SIĘ

Sukienki, to chyba jedne z najbardziej kobiecych ciuchów, podobnie zresztą jak tuniki. Z tym że te drugie stanowią nieco krótsze ubrania, bo mające na celu zasłonięcie jedynie bioder, bo do nich zakłada się spodnie, albo getry.

Kobiece fasony

Wśród kobiecych fasonów sukienek, odnaleźć można takie jak ołówkowe, a także tak zwane tuby. Są to modele, które dopasowują się do kształtów ciała, aby podkreślić całą sylwetkę. Mogą one być w nieco żywszych kolorach, ale najbardziej modne są chyba czarne oraz stanowiące swoistą klasykę odcienie niebieskiego. Te drugie są jednak wskazane głównie dla osób szczuplejszych, bo takie z dość okazałym brzuszkiem i biodrami, będą w nich wyglądały znacznie grubiej.

Na ramiączkach

Prawdziwie letnie sukienki, to takie na ramiączkach. Zakłada się je praktycznie na bieliznę, albo ewentualnie na koszulkę z krótkim rękawem, jeśli jest nieco zimniej. Jeśli jednak jest pełnia lata, a pogoda dopisuje, stanowią one główne odzienie, poza bielizną. Fasony i kolory są modne prawie wszystkie, gdyż bywają one zwłaszcza w letnich barwach, a więc dominują żółte, błękitne i w odcieniach szarości.

Tuniki

Z kolei tuniki stanowią nieco krótsze modele, zakrywające jedynie górne partie ciała, a także przypominające nieco dłuższe koszulki, czy też bluzki w jednolitych kolorach.

Bardzo długie sukienki

Takie długie do kostek sukienki, bardzo często w paski poziome, stanowić mogą nieco ciekawsze rozwiązanie dla kobiet latem, gdyż bywa że jest zimno w nogi, niektórym kobietom, a także nie chcą one pokazywać z jakiegoś powodu całych nóg.

Sukienki z frędzlami

To dość modne wersje sukienek, od kilku już sezonów. Wyglądają zarówno na takie nieco krótsze, ale uzupełniające ich długość frędzle powodują złudzenie posiadania długiej sukienki. To dość zjawiskowe modele, które znaleźć można na stronie http://hurtowniamegabrand.pl gdzie znajdują się kolorowe i w opcji bardziej stonowanej, w czarnym i białym kolorze z długimi frędzlami u dołu.

Sukienki z falbanką

To bardziej dziewczęce modele, które stanowić mogą doskonałe uzupełnienie dla żakietu w podobnej kolorystyce, albo wręcz przeciwnie w kontrastujących odcieniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here